| ioana32 a întrebat:

Stiti chesti din alea de postat pe facebook de genu Eu stiu 11 lucruri despre tine? dau funda

Răspuns Câştigător
| Fllorentina a răspuns:

A ) Eu stiu 11 lucruri despre tine
1 Citesti asta.
2 Esti om.
3 Nu poti sa pronunti 'p' fara sa desparti buzele.
4 Tocmai ai incercat.
...6 Ai apasat pe 'vezi mai mult'.
7 Razi de tine.
8 Continui cu un zambet idiot pe fata si ai sarit peste 5.
9 Ai verificat sa vezi daca e vreun 5.
10 Razi de asta pentru ca toata lumea face la fel.
11 Vei pune asta pe peretele tau ca sa enervezi pe alti laughing

B) O fată a întrebat un băiat: Mă vrei? Şi el a spus nu. Crezi că sunt drăguţa? şi el a spus nu. Sunt în inima ta? Şi el a spus nu. Dacă aş muri,ai plange pentru mine? şi a spus el,nu. Fata trista,a vrut sa plece, dar el a apucat o de mana si i a spus: Nu te vreau, te iubesc; Nu cred că eşti destul de draguta, cred că eşti minunata nu eşti în inima mea, esti inima mea; nu as plânge pentru tine, as muri pentru tine.
Astăzi la miezul nopţii, vei realiza cine te iubeste. Ceva bun se va întâmpla cu tine mâine între 15 şi 16 în după-amiaza. Indiferent unde vă aflaţi: pe Internet,
la şcoală, la locul de muncă publica acest mesaj pe buletinul de bord la douăzeci de oameni

C) Poti pune bancuri

D) Poti pune diferita notitze

E ) Diferite aplicatii

1 răspuns:
| Maria_Ana_1995_XZ6O a răspuns:

Pe facebook poti posta diferite chesti.De exemplu:
1) Un text :
Am litera A,
Nume de fata: Ana
Nume de baiat:Andrei
Imi place:Alunele,
Nu imi place:Ardei,
Da like si vezi ce litera primesti.
S-au :
2)Postezi: Poze, glume, reclame, filmulete, muzica etc...