| ElySa a întrebat:

Stiti cu toti ca la inceputul clasei a 5 a erati deja bucurosi ca sunteti mari big grinbig grin ei bine intrebarea mea este urmatoarea : Din ce clasa a inceput sa vi se para monotona scoala si sa vi se acreasca de scoala :-&? Ex.: eu sunt in a 7a si din semestrul asta deja mi s-a facut rau de prea multa scoala si nu ma duc cu nici o bucurie straight face

11 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Mie din a2a tot rau mi de scoala laughing si nu ma duc cu bucurie la scoala. numai daca ii ceva sarbatoare si stiu ca ma distrez cu colegiihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 16-17, o sa fii ori maritata, ori somera pe capul parintilor depinzand de cine vrea sa-ti platesca o pitza pentru o partida de sex.succes.da si decat sa te imbolnavesti, de atata scoala, mai bine impletesti utilul cu placutul. nu-i asa?

| jumbO a răspuns:

Mie sincer imi place... dar cred ca te plictisesti de scoala atunci cand crezi tu ca scoala nu mai e importanta pentru tine! dar eu iti dau un sfat : niciodata nu lasa scoala pentru ca e importanta in viata chiar daca noi credem ca nu e asawinking

| imiplacemov a răspuns:

Din clasa a 10a. In clasa a 8a am regretat enorm ca s. a terminat. Cand am inceput a 9a eram fericita si aveam impresia ca ma inteleg bine de tot. Iar acum, intr. a 10a nu mai sufar pe nimeni. Ma duc la scoala doar asa. Ca sa ma ducoh go on

| juniper a răspuns:

Si mie tot din a 7a a inceput sa mi se acreasca, dar ce sa facem? Acum sunt intr-a 9a si imi place ca ma inteleg bine cu toti colegii si sunt intr-o clasa cu elevi cuminti happy

| Razvan a răspuns:

Mie mereu mi-au placut profii si i-am apreciat mereu.Ba chiar si pe profa mea de fizica am inceput sa o iubesc.Probabil sunt in anul mortiithinking
M-am inteles mereu cu profii si in general cu persoanele mai in varsta ca minehee heeImi placea sa ii ascult vorbind despre viata lor si ce au realizat/invatat/pierdutday dreaming

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

La fel sunt in a 7 si in ore ma plictisesc de mor, adica imi place dar cand vad aceeasi profi care stau in fata si explica ceva si copii toti au alta preocupare te ia cu durerile de cap insa sunt si ore care imi plac, mai ales alea cand profu/a ii intr-o stare buna atunci cu drag a-si sta la scoalatongue)

| emy_8408 a răspuns:

Din cls a 6 pana in a 8 a, dar din cls a 9-a ma duc de placere la scoala si nu mi s-a luat pana acum si sunt a 11-a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu mi s-a scarbit de scoala, abia astept sa treaca anul` asta si gata, la liceu!

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Intotdeauna m-am dus cu bucurie la scoala si am regretat foarte mult cand s-a terminat.

| MidnightLady a răspuns:

Incearca sa nu mai mananci cratime atunci cand scrii, ca poate asta e motivul pentru care ti s-a facut rau.