| BatManPS a întrebat:

Stiti cu toti vine 1 aprilie ce farse stiti si voi cel care spune cele mai multe primeste fundita. happy

Răspuns Câştigător
| xlovekiss a răspuns:

Poti pune sare pe periuta de dinti a parintilor sau a prietenilor smug, scrie pe o foaie "De vanzare" si pune-o pe o masinasmug, ofera un pahar de suc care nu poate fi baut laughing, daca faci prajiturele pune in vreo 2 maioneza in loc de crema(am facut asta laughing ), da la un prieten o ola falsa ( iei un sprite si pui soia...), poti sa vopsesti sapunul cu lac de unghii( foarte tare faza laughing ), ascunde perechea pantofului, lipeste in clasa o bancnota pe jos, smug, schimba zaharul cu sarea, pune un sticker pe masina victimei pe care sa scrie: "scuze ca ti-am lovit masina. Suna-ma la nr de telefon sa discutam despre paguba" (vor suna, dar intai vor cauta disperati lovitura), lipeste intrerupatoarele de lumina cu scotch transparent, etc...

1 răspuns:
| ww2Totenkopf a răspuns:

Bomba nuclearaaaaaaaaaaaaaa!devil