| TedMosby a întrebat:

Stiti cu totii de scandalul ce s-a iscat pe YouTube zilele astea. Vreau sa va intreb: voi ce parere aveti? De partea cui sunteti? Am gasit un articol care spune lucrurilor pe nume, dupa mine. Il las mai jos:
https://www.vloggeri.com/......generatie/

Sunteti de acord?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Normal ca sunt de acord cu oricine altceva decat cu fetita aia care emana falsitate prin toti porii. Vorbeste de calitate proasta cand ea nu educa prin nimic si n-aduce nimic bun societatii. Mai e si ipocrita pe langa o lunga serie de defecte.

| OldSoul a răspuns:

Pe mine ma cam doare-n cot de scandalurile lor.
Urmaresc doar 2-3 vloggeri in mod frecvent.
Asta e singurul pe care-l urmaresc frecvent, si parerea lui
https://www.youtube.com/watch?v=TuXlKxXvb5o

Si-l mai urmaresc pe asta, un canal destul de nou:
https://www.youtube.com/watch?v=J5wTtm_nMWQ

De restul, nu-mi prea pasa, ca in general fac orice doar sa iasa in evidenta pentru vizualizari, si asa mai departe.

| Xdreaper21 a răspuns:

Daca as putea i-as bate si pe gogani si pe selly si pe mimi
Pur si simplu ca e de **** ce fac si ma enerveaza falsitatea si mainstreamu
Toti vorbesc cu cuvinte in egleza(vibe etc) cum **** sa nu o faca si selly face duplaj pentru copii si crede ca poate face o melodie si sa schimbe ceva si mimi pur si simplu ca o raspuns in rest nu prea imi pasa ce face

| Doarof3 a răspuns:

Bai toți au greșit. Andra ca a făcut aceasta melodie în care ii ataca pe ceilalți, iar ceilalți fiindcă au răspuns acestei porcării