| sorina_9001 a întrebat:

Stiti cum se cheama filmele din reclama de pe protv? reclama incepe cand un om canta in masina ceva de genul "ma simt liber" si din spate vine un om si zice "miscati fundu rahatule!"

Răspuns Câştigător
| Yumitsu a răspuns:

Mi se pare ca e "Al naibii tratament". E o comedie. Da e bun filmu. am ras ca ma durea deja burta

3 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

thinking

stiu filmulaughing dar i-am uitat titlul e ceva cu controlul furieisad

| sorina_9001 explică:

Da sunt mai multe filme.

| lolam a răspuns:

Da al naibi tratament cu un doctor care il pune la un tratament comyc e super urmareste-l