| Bubuu_9014 a întrebat:

Stiti cumva cand va veni Justin Bieber in Romania. Sunt mare fana si mi-ar placea sa stiu data exacta sau macar daca vine... Daca mai sunt fani care doresc sa mai vorbim, id meu este: bubuu_jb. sw33t.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| JadeT a răspuns:

Justin bieber trebuia sa vina pe 9 aprilie in Romania la bucuresti sau timisoara...dar s-a anulat concertul.pe 9 aprilie va fi la milano, Italia, si nu se mai stie data exacta cand va veni.pwpik:*

4 răspunsuri:
| xjustfearless a răspuns:

@Pinky nu e adevarat. Justin nu a zis nimic de concert in Romania.winking

| georgyana990 a răspuns:

Justin o sa aiba concert in Romania in 28 august!

| 0IoAnA0 a răspuns:

El a zis ca ar vrea sa vina pentru copii fara casa, sa ii ajute ca michael jackson! Si de concert era ca ar pute venii cand se deschide Stadionul Lia manoliu sau nu stiu care.Cica vroiau sa o aduca si pe lady gaga si pe miley cyrus...mai multi.Chiar asa e (scria in ziarbig grin).

| mileyzcyrus a răspuns:

Are programat un concert in Romania in 2012 dar nu se stie daca totusi va veni sau nu!