| Alina_3759 a întrebat:

Stiti cumva cat costa un mp4 player please! Va rog sa imi spuneti!

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

In jur de 200 de roni.eu am expert digital.acum 3-4 ani l`am cumparat. e foarte bun si nu are mari pretentii. a fost cam 120 de roni, dar acum ma gandesc ca s`a scumpit

3 răspunsuri:
| OctinioSlatina a răspuns:

Pai depinde ce marca... Dar de ce nu ai dat un search pe google? In fine, preturile se cuprind intre 150 - 350 de lei, depinde ce vrei tu...

| A0z a răspuns:

Pai destul...pretu ar putea incepe de la 50 lei si ajunge 1800 de lei( 18 mil): Apple cu 64 Gb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de cati gb vrei eu am de 4 gb si am dat pe el 100$