| fgzsjhguk a întrebat:

Stiti cumva ce inseamna cand iti visezi fratele? Tind sa mentionez ca l-am visat murind...si cel mai important detaliu este acela ca eu nici macar nu am un frate...

2 răspunsuri:
| Lorah26 a răspuns:

Nu stiu ce as putea sa spun. Gandul ma duce doar la un prieten foarte drag care probabil are cateva probleme... Ma refer la un prieten foarte apropiat pe care il consideri ca si fratele tau. Totusi poate sa fie doar un vis... care nu are vreo legatura cu viata de zicu zi sau poate este un semn! P.S. : fi tare si nu lasa un astfel de vis sa te demoralizeze. Du-ti viata pana-n panzele albe. Sper ca ti-am fost de ajutor! :*

| Amedeia a răspuns:

Si eu tocmai l-a visat pe fratele meu mort cu stateam si plangea la mormantul lui si ma cuprins o durere in suflet;((cryingcrying si eu as dori sa stiu ce inseamna!