| Claudiaaa9999 a întrebat:

Stiti cumva cum pot vedea niste mesaje sau conversatii de pe mess si facebook chiar daca au fost sterse?happy

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca au fost sterse nu le mai poti recupera

| virusake a răspuns:

In cazul in care versiunea de messenger este veche, cand inca se mai stocau mesajele pe hdd, poti incerca cu ceva programe specifice pentru recuperarea datelor (recuva de exemplu) sau sa apelezi la o firma specializata.
Dar pentru a vedea ce a vorbit tovarasu tau cu cine stie cine, nu merita efortu, nu crezi? big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Claudiaaa9999 explică:

Stiu ca pe mess se mai pot recupera da nu stiu cum

| Claudiaaa9999 explică:

Probabil ca ai dreptatelaughing eram doar curioasa..mersi oricum