| Danyela97 a întrebat:

Stiti cumva daca as putea downloada Sims 2 de pe vreun site? va rog mult sa ma ajutati

3 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Buna... a mai vazut intrebari ca a ta si iti voi spune ca nu vei putea downloada de nicaieri pe nici un site the sims 2, 3,. de adevarat pentru ca adaca vrei jocul trebuie sa-l cumperi dar the sims daca vrei cauta-l ca pe acela il gasesti gratis eu il pe the sims 1 incearca-l pe acela ca acela depinde si ste-ul merge dar the sims, 2, 3... nnu vei gasi crede-ma si daca nu ma crezi cauta pe site-uri si anunta-ma daca gasesti tot jocul dar nu-l vei gasi fundtza?

| SimsClub a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa cumperi The Sims 3 big grin

Răspuns utilizator avertizat