| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva daca exista sims in care sa am si masina si animale? big grin?

Răspuns Câştigător
| xAvrilx a răspuns:

Poti sa ai si sims 2 night life si sims 2 pets.Lipite.Asa le ai pe toate.Iti trebuie si sims 2 original. Fundita?

1 răspuns:
| Kitteny a răspuns:

Da sims 2 si animale ai in sims normal dar 8 expansiuni adica : The Sims, Sims Unleashed, Sims house party, Sims superstar, Sims on holyday, Sims hot date, Sims livin' It up, sims makin' magic, si in sims unleashed ai animalee multe. iar in Sims 2 ai masina... fa rost de sims 8 expansiuni, stiu persoane care au zis ca e mai tare decat sims 2 in anumite puncte de vedere.Imi dai te rog funditza.ca te'am ajutat sper.:*pup papa