| Kkiwiitttzzzaaa a întrebat:

Stiti cumva "metode" de a iesi in oras cu un baiat sau fata fara ca parintii sa afle happy Sau ce sa le spun ca sa plec la o intalnire.laughing

7 răspunsuri:
| rebb a răspuns:

Simplu. Le spui ca iesi afara cu prietenele tale sau cu una din ele.Sau daca ai catel poti sa spui ca iesi cu el la plimbare.tongue

| ~p!$iii~ a răspuns:

Pai spui ca iesi cu o prietena in oras. Si mai mergi cu ink un cuplu p langa voi 2. In caz de suna si cere p prietena ta la telefon sa ai de unde sa o daihappy Merge am incerca si eu:* Succes si distractie placuta!big grin

| Elena1234456 a răspuns:

Pai le poti spune ca iesi cu gasca in oras - mereu tine happy.

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Simplu.ca mergi la un/o prieten/a sa-ti inveti, aveti un proiect de facut.

| nobody_9468 a răspuns:

Si eu fac la fel de fiecare datalaughing.
Ii spun ca merg la o prietena acasa sau merg la un suc cu fetele/gascawinking.

Bafta.{ex'. just. a. tear.}

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Le spui ca iesi cu prietenele tale cele mai bune.si atathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le zici: 'mamaa, tataaa am un iubit (iubita) si ma duc cu el afara, nu ma distruge, nu ma violeaza, stati klmi la loku vostru' iar daca esti baiat le zici ca mergi la urologlaughing... Zi-le adevarul, ce trebuie sa gasesti mincini mereu? Sunt parintii tai si trebuie sa te inteleaga intr-un mod sau altul.