| Mirela123yz a întrebat:

Stiti cumva un program pentru a face niste colaje? Am folosit pizap dar vreau ceva nou. Va rog ajutati-ma. puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| SteelGamingRomania a răspuns:

Daca vrei colaj foto iti sugerez photoscape

5 răspunsuri:
| Mirela123yz explică:

Cum se instaleaza PhotoScape?

| SteelGamingRomania a răspuns (pentru Mirela123yz):

Pai urmezi pasi.Next,alegi unde se instaleazz, instal, finish

| Mirela123yz explică (pentru Mirela123yz):

Am reusit, mersi oricum laughing

| Mirela123yz explică (pentru SteelGamingRomania):

Da da, eu instalasem altceva :@ Si nu stiu cum sa-l scot cand intri pe pagina ceva cu watherblik... si imi arata gradele ma rog. Il lasa asa dar am reusit sa-l instalez, photoscape e super tare am facut deja un colaj multumesc puppy dog eyes

| LoveVampires a răspuns:

Pixlr,e bun