| Cccccccccccccorina a întrebat:

Stiti, de mai demult era emisiunea Vreau sa fiu stewardesa de Dan Negru. am cautat pe net dar nu am gasit.as vreea sa mai revad, poate ca nu tot, atat cat se gaseste.siti voi unde?puppy dog eyes fundita si voturi

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sigur nu se numeste'' Te pui cu blondele ''?

| Cccccccccccccorina explică:

Nuuuu
nu are nici o treaba te pui cu blondele.si emisiunea asta este acum
dar vreau sa fiu stewardessa nu mai e de ceva timp

| Cccccccccccccorina explică:

Rallsa la emisiunea "Vreau sa fiu stewardesa"
4 min - 15 Iun 2009 - Încărcat de hborgio
Rallsa la emisiunea "Vreau sa fiu stewardesa" - Antena 1 - 14 iunie 2009

doar atat am gasit

| Cccccccccccccorina explică:

Dan Negru prezinta "Vreau să fiu stewardesă" - O noua emisiune...
5 Iun 2009... Incepand de duminica seara, Dan Negru va prezenta un nou reality-show la Antena 1. Emisiunea concurs se numeste "Vreau să fiu stewardesă" si...
taifuns.blogspot.com/.../dan-negru-prezinta-vreau-sa-fiu.html - În cache - Pagini similare