| Irmmma a întrebat:

Stiti intrebarea pe care am pus-o mai devreme in legatura cu cel imi bun sampon...etc.Imi spune ca e respinsa pentru ca are caracter irelevant. De ce?
Am mai vazut intrebari de genul asta.

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Pentru ca nu ai detaliat intrebarea. De exemplu:
Va place scoala? = nu e intrebare corecta. Trebuie sa dai si cateva detalii pe langa.
Puteai spune : Care este cel mai bun sampon? Explicati si de ce.
Ceva de genul.
Si eu am pus o intrebare : Par drept sau ondulat?
Si nu era corect. Apoi am scris :
,, Par drept sau ondulat? Mie imi place parul drept.''
Si mi-a aprobat-o.
Faza e ca pe langa intrebare trebuie sa mai explici ceva, sa iti dai si tu cu parerea sau sa mai intrebi si de ce prefera ei samponul respectiv.
Cred ca ai inteles!
Daca nu, citeste regulamentul TPU, el este cel mai explicativ.

2 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

Cred ca nu ai pus-o in categoria care trebuiethinking

nu stiuthinking

Răspuns utilizator avertizat