| Panda13 a întrebat:

Stiti melodia P.O.H.U.I? ei bine pohui inseamna ca ti se rupe...adica? ti tot una? te doare in cot sau ce inseamna "ti se rupe"

5 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Sall! Pohui inseamna indiferent sau ca te doare in cot, nu iti pasa big grin

| Smillee a răspuns:

Hei pai pohui nu e bine asta inseamna ca ti tot una de doare in cot nu conteaza nimic pentru tine...

| FUCKy0u a răspuns:

Pohui=patologia obstructiv huliganica uniform iradiata. Cam asta ar insemna.Deci cam inseamna ca nu-ti pasa si ca ti-e indiferent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

P.O.H.U.I=patologia obstructiv huliganica uniform iradiata....dar..indiferent....big grin

| 0x11111051 a răspuns:

Voi chiar credeti ca asta e patologia... si cum merge acolo? POHUI inseamna ca imi este pina in ***! Invata-ti rusa, блядь.