| cosmin111 a întrebat:

Stiti niste leacuri ca sa nu te imbeti (de ex acum de revelion ) dar fara nu bea sau chestii din astea. Leacuri babesti si care sunt efectele negative daca sunt?

4 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Pai eu stiu ca in timp ce bei sa si mananci...sau dupa, sa dormi mai mult si sa mananci o ciorba de gainalaughing cica te trezesti imediat...sau eventual un dus cu apa rece de tot laughing)
imi dai si funda?=)

| me a răspuns:

Pumni in gura

Stefan
| Stefan a răspuns:

Foarte simplu, consumi o lingura de ulei de masline inainte de a consuma bauturi alcoolice.

| RoxAnana a răspuns:

Cafea cu sare