| Daysukki_4722 a întrebat:

Stiti niste retete impotriva cosurilor?

6 răspunsuri:
| Диана a răspuns:

Zineryt. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Ioana :x a răspuns:

Pai. sa vad ce mai stiu si eu laughing
cand vezi ca incepe sa creasca un cos pune pasta de dinti seara si las-o pana dimineata happy
incearca produsele de la clean&clear cel putin curata fata si previne cresterea a mai multor cosuri
skinoren big grin
pentru cosurile negre. chiar stiu :d
clean&clear
si cel mai sigur:
iti storci un cos negru bine bine apoi iti pui tinctura de iod happy e o metoda foarte buna!
nu prea mai stiu. dar sper ca te-am ajutat cu ceva :*
pa-pa

| str a răspuns:

Ma eu am incercat cu tuica si o mers datorita alcoolului

| Alexandra_5902 a răspuns:

Tocmai am aflat azi vreo 2 sfaturi pentru acnee si inca nu am incercat, insa azi am si inceput sa folosesc ideile. Una este pasta de dinti, iar alta un amestec de picaturi de ochi si aspirina. Stiu, suna dubios, insa arunca un ochi pe filmuletul asta ( http://www.youtube.com/watch?v=DdqL6rvqMHk ) si poate e de folos. Bafta!

| Frrrrranci823 a răspuns:

Spargele :devil)))