| anonim_4396 a întrebat:

Stiti niste seriale cu adolescenti depresivi? Am vazut diverse gif-uri pe tumblr cu fete care plang si baieti si replici din astea tipice si pareau din seriale. Fundita :3

2 răspunsuri:
| nowar a răspuns:

In American Horror Story, Violet e o tipa depresiva, insa sunt doar niste scene din episoade in care arata lucrul acesta.

| 德尼莎 a răspuns:

Hm. seriale? ce zici de Gossip girl, new girl, dar sa stii ca nu toate gif-urile sunt din seriale altele sunt din filme.
Acesta este chiar frumos filmul ti-l recomand : A walk to remember (s-ar putea sa plangi la sfarsit ^^ ) ar mai fi :
90210-este iarasi interesant
the carrie diaries
the first time
Prom
Wild child
Teen wolf
The vampire diaries
the originals
supernatural etc. Sper ca ti-am fost de ajutor ^^