| anonim_4396 a întrebat:

Stiti obiecte..gustari..sau metode pentru a invata mai usor? Dar. dupa ce ai invatat sa stii si a 4a zi lectia.:d

Răspuns Câştigător
| eroare1eroare a răspuns:

Eu sunt foarte pasionata de muzica...si imi place mult sa cant. daca nu ai de invatat la mate, care ii imposibil, iti poti aranja lectia cat sa rimeze putin si o adaptezi la melodia ta preferata.la mine merge de minune!laughing) sper ca te am ajutat.

3 răspunsuri:
| mihaela0205 a răspuns:

După ce înveți îl pui pe un prieten să te asculte. tongue E o metodă bună, zic eu big grin

| Konata a răspuns:

Buna!
Eu de obicei imi scriu lectia\lectiile pe o foaie schematic si ca un fel de rezumat adica pe scurt. happy

| BleahBluh a răspuns:

Aha stiu eu laughing citesti cu capul in jos si picioare in sus si tot sangele iti vine in creier si o sa fie mult mai vascularizat si va gandi mai bine rolling on the floor daca mananti nu o sa mai ai tu chef de invatat laughing ideea e ca acest sport "invatatul" nu prea il mai practic/practicam in ziua de azi deci e mai greu.