| mezeicristina33 a întrebat:

Stiti ornamente de craciun din lemn am vazut penet dar poate stiti si altceva? si stiti ca sunt artificii ca stelutele ce se tin in mana si fac scantei, se pun si pe tort sunt de interior de unde pot comanda vreau asa mult. aveam cand eram mica..si imi doresc sa mai am si acum! help!

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Nu am idee de ornamente. Poti sa incerci sa cauti si pe pinterest.
Gasesti in hipermarketuri chestiile alea. Am uitat cum se numesclaughing