| SmiiileXoXo a întrebat:

Stiti pagini care organizeaza concursuri pe facebook [ cu extragere ]? kiss

3 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Heii!
Deocamdata nu prea sunt pagini. Dar. Sa fim sinceri, tu chiar crezi in asa ceva?
Bafta!

| SmiiileXoXo explică (pentru AlleSss):

Am castigat un lant handmade la un astfel de concurs, coletul e la posta din localitatea in care sunt, dar am aflat dupa program ca am un colet, si numai luni ma duc sa-l ridic kiss

| Sindrex a răspuns:

Buna pai daca o sa fie sau sunt se anunta la tv big grin cum ar fi chestia cu agetii kiss happy sa anuntat pe kiss fm si e pe facebook happy oricum multa bafta