| Live.Laugh.Love a întrebat:

Stiti reviste in care exista postere cu Ashley Tisdale ( adica s a stiti sigur ca exista postere cu ea in reviste )?! daca da, zice-timi si mie ( va rog, revistele sa fie saptamana asta la chiosc, dar nu revistele HSM )!
multumesc
:dwinking

4 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Ai incercat in revista Bravo?

| silver19 a răspuns:

Bravo, popcorn, bravo girl etc...

| Cathy a răspuns:

In revista Bravo apare din cand in cand.Atentie! Nu in fiecare numar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am vazut nimic saptamana asta, dar incearca pe site-urile oficiale.;)sau site-ul asta.anunta mereu cand apare ceva http://ashleytisdalero.blogspot.com/