| Eli03 a întrebat:

Stiti siteuri cu pose artistice; ceva feshion photos! Exemplu : http://www.marieclaire.com/......-de.jpg... funda pentru cele mai multe siteuri :x

Răspuns Câştigător
| FlashXLight a răspuns:

Http://www.weheartit.com/ are cele mai minunate si mai zuperbe pozici. (eu am scris asa "zuperbe" nu ca nu stiu sa scriu :)):)):)) )
fundita?

3 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Not Found

The requested URL /media/cm/marieclaire/images/dk/0809-fall-fashion-1-de.jpg... was not found on this server.

| ēน a răspuns:

Blog gif, bligee, photo montager, pi pixap, picmix, pixiz sper ca te va ajuta rasp meuhappyfundisa?;; 0