| Loka a întrebat:

Stiti status`uri ceva de genu`:El ma supara dar el ma face sa rad big grin.

Răspuns Câştigător
| smile a răspuns:

Buna!
1.Stiu ca ii datorez atat de multe, Ca uneori imi schimba viata`n cateva secunde.
2.Cand 2 oameni se iubesc cu adevarat.Fac tot posibilul sa uite ce s-a intamplat love struck
3.Ai fost cu mine, cu mine ai tras mereu. Si aici nu ma refer la bine, ma refer la greu!
4.E felul tau de a fi, sa ma faci sa te iert mereu!
5.Cu toate ca a trecut.langa tine am invatat sa zambesc unui nou inceput
6.E special ce se intampla cu noi. Avem si soare, dar avem si ploi love struck
Sper ca te-am ajutat:*

2 răspunsuri:
| vlad9913 a răspuns:

A pai nu stiu daca statusu' asta ii cum vrei tu da ti-l scriu:
"La inceput n-o' iubeam, acum o iubesc la fel ca la inceput!".
Daca esti fata poti sa scrii in loc de "o", "il" big grin

| smile a răspuns:

Ms:*