| Xonia a întrebat:

Stiti statusuri de genu: " El pentru mine s-ar lasa de vagabonteala...eu sunt nevasta lui chiar si atunci cand ma insala?

Răspuns Câştigător
| Anonima307 a răspuns:

Cu tine vrea o zi
Cu mine vrea o viata
Eu raman printesa lui
Tu ramai o zdreantawinking

Hai ZdreanTzO IeShi in FaTsa DaY U PoFTa De Viata )AruNka GeSTuRi De TarFa Din Tine si SuGe`O CuM sti U Mai ByNE Sa Te ia Cu el u Ai Vrut Dar El Se PiSha Pe Tine si Sh Ma aLeGe Pe Myne

Pt Mn Sar Lasa De VaGabOnTzeAla IO sunt PrYnCeSSa LuI chiar Ji AtuNki cand Ma INseAla Stiu K e Doar O AventUra GOala JI ca In IniMa Lui Tot Io Sunt CaMpiOana

Tee`Iubesk pana la cer `. Eu st fetita Ta`. iar Tu… Baiatul meu dee` cartierr