| scump3tea a întrebat:

Stiti voi intrebarea asta da vam ascultat am inceput vorba cu el, daca nu stiti stuatia uitati-va la intrebarea precedenta adica asta >-------http://www.TPU.ro/......de_4/.Deci am intrat pe mess si i-am scris:Eu-Buna Sergiu, ce faci?
EL-Salut Gaby(asa ma cheama)Ce ma bucur sa te revad dupa atitea ani! Ce fac, ma joc in cs. Tu?
EU-nimic interesant, ascult muzicaa, vb cu prietenii pe mess.
Dupa care nu mai scrie nimic.Chiar nu il intereseaza? Ce sa fac? Funda!

1 răspuns:
| kissomanu a răspuns:

Nu cred ca suntem noi in masura sa-ti spunem chiar orice pas. Daca iti place de el, atunci spune-i. Aici tu puteai sa ii dai o serie de intrebari de gen:"Oau! 1 esti si tu pasionat de cs?" si de aici se isca ceva vb intre voi. Si mai uitete mai bine la reactia lui:"Ce ma bucur sa te revad dupa atitea ani!"...iseamna ca poti sa continui vb cu multe teme de discutii. Pur si simplu ar trebui sa vrei... Bafta!