| somnoricimic a întrebat:

Stiti vre un post de radio ..de muzica in general care primeste muzica editata, mixata ...eu mixer foarte bine si fac din orice melodie un adevarat Hit...

2 răspunsuri:
| RomulusMilea a răspuns:

Salut,

Orice post de radio serios are pagină pe Internet. Eu zic să cauţi adresa de e-mail unde te poţi adresa şi scrie-le ce ştii să faci, eventual să le trimiţi un exemplu.

Nu uita că s-ar putea să fii obligat de legile dreptului de autor să contactezi şi compozitorul/interpretul piesei pe care vrei să o mixezi.

Mult succes!

| Tabba a răspuns:

Pune un link cu ceva mixat de tine