| FauK3 a întrebat:

Stiti vreun joc gen knights and merchants? dar ma rog...sa fie cat de cat apropiat, adica sa nu primesti orice extrem de simplu, sa muncesti pentru trebuincioasebig grinlaughing

Răspuns Câştigător
| Ra2wY a răspuns:

Incearca Age of Empires 2, este un joc de strategie, in care iti dezvolti un oras, cu ceea ce vrei, muncitori, tot felul de razboinici, si culegand fructe, omorand animale si sapand dupa piatra si aur, ajungi sa iti dezvolti orasul, ucigan toate celelalte rase de oameni ramase pe mapa big grin Succes, si sper ca imi dai si mie funda big grin