| ionutVUVUZELA a întrebat:

Stiti vreun joc in care aveti un om si mergeti cu el prin oras puteti sa cumparati arme sau sa fiti politist chestii de astea sa ai masina ta...

2 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

G.T.A...nu stiu daca e vreo varianta in care poti fi politist dar stiu ca poti fi taximetrist s asa castigi banii...si poti cumpara si arme.

| ionutVUVUZELA explică:

Mama ce inteligent esti toata lumea stie de gta da m-am plictisit de san andreas de 4 de liberty city de 3 de vicecyti de samp de toate