| cami0405 a întrebat:

Stiti vreun magazin prin Bucuresti cu tricouri cu mesaje haioase? Nu vreau site-uri.

Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

In Cora se personalizeaza

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce nu vrei site uri?

http://www.tu.ro/

e genial asta, poti sa personalizezi cu ce poza vrei, orice tricou vrei si calitatea este foarte buna.

| elavy23 a răspuns:

O alta idee ar fi sa faci chiar tu tricourile cu ce mesaje doresti. cumperi tricouri simple...compui un mesaj si poti merge la un centru de personalizare sau... le poti creea singura cu ajutorul hartiei de transfer. cauta pe youtube, sunt multe tutoriale