| dulshe a întrebat:

Stiti vreun site unde as putea vedea episioade intregi din telenovela ingerasii?

5 răspunsuri:
| me_6767 a răspuns:

Incearca pe youtube!

| dulshe explică:

Am incercat dar imi vine numai secvente din episioade, adica ce se intampla (ce este mai important) din fiecare episod, dar nimic mai mult

| Princessee a răspuns:

Nu se poate...

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu inca nu am auzit de vreun site pentru asa ceva. Uita-te pe youtube cu toate ca sunt numai secvente.winking

| andreea_8479 a răspuns:

Episoadele intregi nu cred ca sunt p net... dar poti vedea cele mai importante, amuzante secvente sh parti din episoade

http://www.youtube.com/watch?v=rVFYWJzbi4Y