| Rioko a întrebat:

Stiti vreun site unde pot posta povesti triste create de mine? Ceva de genu un blog...Astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| patty32 a răspuns:

Pinolapino, de ce sa inceteze?raised eyebrows
Stii ce.si eu scriu, dar scriu poezii.
Si sunt tot triste.
Pur si simplu asa simt eu, si ma pricep mult mai bine la descrierea mai trista, nu stiu cum sa-ti explic in cuvinte.
Deci nu`i spune despre ce sa scrie, din contra:trebuie sa scrii despre ce vrei tu, despre ce vrea inima.
Poate in prealabil scoti si o cartebig grin
eu la asta ma gandesc pentru mine:X

4 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Pai poti sa-ti faci un blog, ori sa faci filmulete[in care sa pui imagini si sa scrii in acelasi timp povestea, pe o linie melodica lenta] si sa le postezi pe trilulilu/youtubebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.zang.ro e un site de comunicare, dar ai si optiunea blog, eu una il folosesc foarte des, cam zilnic:)
sau aici:http://ro.wordpress.com/
Bafta!:*

| Butsilee a răspuns:

Si eu caut innebunita era un fel de jurnal in versiunea veche pe hi5 care au scos-oangry ca sa introduca altaangry

| virusel a răspuns:

Poti sa iti postezi operele pe www.wattpad.com si eu scriu, si de cand am descoperit siteul asta:) nu ma pot abtine sa nu intru zilnic.