| AlexandraSmiley a întrebat:

Stiti vreun status ceva d` genu "Daca mai faci figuri, ma faci sa te urasc!"Sau ceva pe aproapewinking

Răspuns Câştigător
| Andreea114820 a răspuns:

1. Va veni o data vremea cand in urma vei privi. Ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii. Dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca. : "Asa a fost odata!"
2. Am incercat sa fiu cat mai buna pentru tine, dar si-asa tie nu ti-a pasat de mine. Dar nu-i nimic acum s-a terminat... Tu ai fost cel care ne-a indepartat...
3. De cate ori vei privi cu ura si manie de atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie... happy
4. Lasa-ma cu textele…ca iti pasa sau conteaza.lasa-ma cu lumea care nu ma agreeaza…aproape tot ce mi-am dorit am obtinut….si daca nu a fost asa.a fost pentru ca n-am vrut!
5. Zambeste celor care te urasc……Sa simta ura ta…. Zambeste celor care te iubesc…Sa simta dragostea ta…Iar daca cei pe care ii iubesti te ignora…Zambeste sa simte indiferenta ta…

Sper sa iti fie de folos happy :* fundita? tongue pup dulce la uh :X