| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca am ales categoria gresita dar aici vad ca raspund toti mai multi oameni.Deci intrebarea mea este: Am 13 ani si nu stiu ce sa ma mai joc(pe calculator) ce jocuri imi propuneti? Astept cele mai bune raspunsuri!

5 răspunsuri:
| YukyTsukiyomi a răspuns:

Imvu, lady popular, barnbuddy, intra pe miniclip (sunt o gramada), la cumparaturi in paris (e cam tampit jocullaughing da merge) etc...

| BuddyBreakThough a răspuns:

Joaca IMvu, Rapplez, piggly, peggle

| FoxyFox a răspuns:

PWI=Perfect World International - E un joc foarte complexwinking si e numai bun pentru varsta ta.winking