| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca am mai pus intrebarea asta o data acum mult timp dar cum sa-mi conving parintii sa-mi ia ce vreau eu, mai exact un album bts? Am banii necesari pentru a-l achizitiona dar ideea e ca ei cred ca e,, inutil", dar pentru mine conteaza mult...Mai ales ca il vreau cat e in pre-order, adica mai vine cu niste chestii in plus...

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AdinaDenisia a răspuns:

Buna! incearca sa vb cu ei si sa le explici ca poate pentru ei este un lucru inutil dar tu ai strans acei banutii pentru a cumpara acel album si ca chiar ti l doresti si nu este un moft.Insa daca tot nu vor sa inteleaga si ti l doresti chiar asa de mult cumpara-l si gata!