| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca e o intrebare cam stupida, dar in seara asta se difuzeaza emisiunea Burlacul si telenovela Regina in acelasi timp si nu stiu la care sa ma uitlaughing. La regina ma uit in fiecare seara, dar si emisiunea imi place. Nu vreau sa ma uit in reluare fiindca se difuzeaza ambele prea tarziu. La ce sa ma uit?laughing

Răspuns Câştigător
| MagicMoonlight a răspuns:

La Burlacul nu vezi cine stie ce... doar niste femei care se saruta cu acelasi barbat si dupa aceea se cearta. Daca te uiti in fiecare seara la aceea telenovela, ar fi bine sa nu pierzi nici un episod. Pana la urma, faci cum vrei, eu doar mi-am spus opinia happy

2 răspunsuri:
| Valenttina a răspuns:

Uita-te la Burlacul, ma uit si eu tongue.vizionare placuta.

Răspuns utilizator avertizat