| xXAnGeLXx a întrebat:

Stiu ca e o intrebare cam stupida si cat de nebun ai fii sa faci asta straight face! oricum, sa pun intrebare, cine are un cont pe facebook, si vrea sa renunte la el, si joaca HappyPets, si are animale multe in afara de pisici, caini, porci si papagali, si care vreau sa mi-l dea mie big grin!
Cine vrea imi zice parola si ID prin mesaj, si in plus primeste FUNDITA+VOT big grin!

1 răspuns:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Eu am cont pe face da il folosesc ma joc yoville si frontier ville in caz ca joci poate vrei sa fim vecinitongue