| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca e o intrebare ciudata. :]. Dar, soramea [mai mica], ma intreaba de unde se pot lua costume dinalea de sirenalaughing)). De la h2o. laughing.straight face Daca stie cineva sa`mi zica pls. Il cumpar eu de unde`o fi numaI sa imi ziceti. laughing. Mercilove struck. Bye!love struck

3 răspunsuri:
| gabimaris a răspuns:

Cred ca e bine sa incerci la magazinele de glume...aia au tot felul de costume pentru carnaval, poate sunt si ei in trend si au deja si costume de sirene!

| Zoombe3 a răspuns:

Bruno / sau mall-urile mari care au si magazine cu accesorii de bal mascat / haloween / etc. daca nu... singura solutie este sa apelezi la o coitoreasa.