| anqu a întrebat:

Stiu ca e o intrebare stupida! :]. Dar, soramea [mai mica], ma intreaba de unde se pot lua costume dinalea de sirenalaughing)). De la h2o. laughing.straight face Daca stie cineva sa`mi zica pls. Il cumpar eu de unde`o fi numaI sa imi ziceti. laughing. Mercilove struck. Bye!love struck

3 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Mergi la teatrul din localitate, cauta-l pe BUTAFOR si explica-i ce vrei sigur iti va crea asa un costum si sora ta va fi foarte multumita. Daca poti s-o faci, fa-o. Bye!

| ellai a răspuns:

Incearca aici
http://www.demetria.ro/costume_copii_poveste.htm

sper sa fie ce trebuie :)