| KyFoPa a întrebat:

Stiu ca e penibil.dar e posibil sa imi creasca par pe frunte? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Par lung nu, dar puf sau firisoare micute are cam toata lumea

5 răspunsuri:
| BroRo01 a răspuns:

Da, in afara de palme, talpi si umeri creste peste tot
depinde si daca esti fata sau baiat

| BroRo01 a răspuns:

Am citit prost intrebarea laughing) scuze, sunt boli dar in general nu

| Denisa_Alexandra_2001 a răspuns:

Lung negru? laughing nu cred la fete n-am vazut la baieti da e posibil.
Și la fete puf de ăla care nu prea e vizibil depinde de fiecare.

| Vlach a răspuns:

Pe aproape tot corpul este par,dar firele sunt extreeeeem de mici,subtiri si decolorate, si nici macar nu se vad daca nu te uiti mai atent
Deci da, pe frunte poate creste par, dar nu genul de par pe care il avem si in cap, genul ala de par creste pe aproaoe toata fata la unii oameni, numindu-se ten piersica

| christall a răspuns:

Da, se poate. Se rezolva cu o benzi epilatoare pentru fata