| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Stiu ca este o intrebare destul de des intalnita dar o pun si eu : Cum pot deveni expert TPU? si Daca devin expert pentru cat timp raman asa?
raspunsul cel mai detaliat are fundita

Răspuns Câştigător
| <3dark-shadows<3 a răspuns:

Poti deveni expert TPU ajutandu-i pe ceilalti cu opiniile tale, exprimandu-te frumos, corect, gandind inteligent smug Poti face si 1000 de fundite pentru ca nu are importanta cate ai. Important e sa ai raspunsuri inteligente care cu adevarat meritau fundita. Fara suparare sunt multi in topul TPU care nu sunt expertii, tocmai din asta pentru ca sunt intrebari de genul "...cine raspunde primul primeste fundita" si multe fundite sunt castigate de aici, cred eu. Adica mi se pare cel mai cinstit sa primesti fundite pe merit. Nu stiu pentru cat timp vei ramane un expert TPU, dar cred ca pana cand te vor intrece altii la "inteligenta" cu funditele si nu vei mai fi in top 100.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ajuta pe cei de pe TPU prin raspunsurile tale si vei deveni, cu timpul, expert.

| Ea12345 a răspuns:

Prin arspusuri inteligente, folositoare, fara injurii, jigniri sau civinte urate. Expertii sunt ales de admin, expertul ramanand,, expert" pana la sfarsitul vietii pe TPU, asta daca nu isi sterge contul sau ii este ster, din motive aflate in pagina,, intrebari frecvente" de sus, cu albastru. Uita-te si pe acolo si vei citi lucruri interesante despre acest site.happy

| Gween a răspuns:

Prin : raspunsuri bune care sa ii ajute pe ceilalti, inteligente si apreciind si tu la randul tau raspunsurile care teau ajutat