| Tot.Eu a întrebat:

Stiu ca intrebarea a mai fost pusa. dar ce as putea lua de ziua indragostilor prietenului meu, avand in vedere ca stau in tg. frumos si aici nu gasesti mare lucru?

4 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Du-te altundeva! Sau la un magazin. pe acolo sunt mall`uri nu?
Cumpara ceva ce ii place. daca ii place sportul nu stiu. ceva legat de asta!
Ceva ce ii place!
Un tricou sau un pluover ( in functie de clima de acolo ) :d

| User a răspuns:

Da' mai este pana atunci. o luna si. In legatura cu intrebarea. o inimioara de plus, urs de plus. bla blachatterbox Prostii d'astea. Sau daca vrei sa-i placa, un bax de bere si o lada de seminte.

mira
| mira a răspuns:

Un portofel.

| Tot.Eu explică:

Nu.nu sunt mall'uri. nu prea gasesty asa mare lucru. de asta intrebhee hee