| mereueu a întrebat:

Stiu ca intrebarea e prosteasca dar oare... Pai cred ca un baiat ma place, insa nu sunt sigura, vreau sa zic ca : imi tot spune ca sunt frumoasa, la petreceri ma invita mereu sa dansam impreuna, in pauze sta cu mine mult. sper doar sa primesc un raspuns care sa merite fundita... mersi anticipat, apropo raspunsuri urgente!

Răspuns Câştigător
| andr33utza12 a răspuns:

Eu zic ca te place, pai altfel de ce ti-ar face complimente, de ce sa-si piarda timpul cu tine cand poate sa faca altceva...TE PLACE kiss

| mereueu explică (pentru andr33utza12):

Mersi mult de ajutor :*

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Baiatul incearca sa te cucereasca.

| AndreeaVDM a răspuns:

Ai grija! Sa nu te considere doar o prietena foarte buna! Nu te lasa din prima, fi dura chiar daca iti place de el sa vada ca tu esti stapana pe tine poate te place, dar sa fii sigura chiar poti sa il intrebi intr-un joc adevar sau provocare sau sa pui un prieten comun sa il intrebe.Ai grija!