| ZapaciLaa a întrebat:

Stiu ca intrebarea pare stupida dar...Cum as putea fii suparata mai mult timp pe cineva? Supararea imi trece la 1-2 zile si as vrea sa simta si ei ura, dispretul si indiferenta.

Răspuns Câştigător
| gyovany95 a răspuns:

laughingnu e chiar stupida, dar din moment ce nu poti fi suparata pe ei inseamna ca nu ti-au facut nimic prea rau. ura si dispretul vin de la sine, iar indiferenta nu e solutie. Nu esti suparata cu adv ci nemultumita, de ai fi suparata nu ai vorbi o perioada lnga de timp nu 3-4 zile ce incerci sa sugerezi.

1 răspuns:
| Danyel a răspuns:

Cand esti tanar... uiti repede si te impaci.Si fi bucuroasa ca te poti impaca atat de repede.Eu nu pot tine suparare pe cineva mai mult de o zi.