| GulDan a întrebat:

Stiu ca la fete le place un baiat care sa stie sa danseze.

Eu n-am nici o treaba cu dansu si nu stiu deloc ...conteaza asa mult sa stiu sa dansez?

Adica nu foloseste la nimic.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa zic si eu ca nu foloseste la nimic, da realitatea ma cam contrazice, ca merg la nunta nu stiu care, ca merg nu stiu unde trebuie sa te mai zbengui

| NoName0x0 a răspuns:

Conteaza pentru o relatie de durata, din punctul meu de vedere. Adica daca va duceti in cuplu la un club/petrecere/nunta e ok sa nu stai jos tu, dar si partenera toata seara. Straduieste.te sa stii macar minimul si ceea ce este necesar!

| Ciumpi35 a răspuns:

Conteaza la o petrecere.Sa stii cat sa nu te faci de ras.

| hellokityy a răspuns:

Da, ne plac* baietii care stiu sa danseze, dar nu asta e cel mai important. Trebuie sa stii sa nu te faci de ras pe ringul de dans sau pur si simplu sa faci atmosfera. Trebuie sa fii increzator si sa faci lumea sa se simta bine privindu-te, nu neaparat ca esti un profesionist in ale dansului, ci pur si simplu ca te simti bine si le transmiti si lor aceasta stare.