| ALEXANDRA_7471 a întrebat:

Stiu ca mai demult scriai ceva pe mess. (ca si la emoticoane) si scria cu roz "i love you". straight face.
Stiti cum era?big grin ca eu am uitat. Si, mai stiti chestii de astea? (sa apara un scris, nu emoticoane) big grin

4 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Era format din ( * )-fara pauza intre ele.Insa trebuie sa ai instalate anumite emoticoane.Atat tu, cat si celui care le scrii, pentru ca el va vedea altceva.star

| zuzu_3087 a răspuns:

Poti lua de aici http://www.florynel.com/......messenger/ nu trebuie decat sa lasi un comentariu cu ce vrei sa fie statusu si el ti l va face.Succes!

| sNukki a răspuns:

Un sfat: Nu folositi chestii gen SweetIM...
Au virusi si va pot strica sistemul in timp

| monica22 a răspuns:

Http://www.sweetim.com/

incearca asta, dar e posibil sa aiba virusi