| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca mai sunt 3 saptamani pana pe 29 iunie (Petru&Pavel) dar vreau sa stiu de pe acumbig grin ce as putea sa ii iau unei prietene de ziua de nume? ii plac bijuteriile dau i'am mai luat si de ziua ei si nu mai vreau. poate ma ajutati sa ii fac ceva >handmade:

2 răspunsuri:
| albastrualb77 a răspuns:

Eu una cred ca ar trebui sa ii iei ceva ce ar putea sa pastreze, sa se gandeasca in timp de la cine are cadoul respectiv, ceva de plus, daca nu mai vrei sa ii iei bijuterii, sau trebuie sa te gandesti ce i-ar place ei.

| Dianaa94 a răspuns:

O rama(si pui o poza cu voi 2), un ursulet, sau un fel de breloc cu numele ei... exista magazine cu tot felul de suveniruri, sau ceva asemanator ...sa puna p birou.