| yukyro a întrebat:

Stiu ca o sa sune pueril dar baietilor ce nume de alint va place? fiindca ma tot gandesc si sunt genu de fata careia nu ii place sa alinte cu ursulet, iubi, puisor, prajiturica si alte aiureli d-astea de aceea as vrea sa aflu nume de alint dar nu ca cele mentionate si ma gandesc ca acum aveti si puteti sa spuneti nu imi place dulcicu meu! va rog frumos

2 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Nu stiu comportamentul prietenului/iubitului tau, dar il vezi tu cum e si ii poti pune porecla s-au numele unui personaj, de exemplu.
Donald Di. [Duck]
Scooby
Doofy
Snooky
Ciufulicious
Mr. Bean
Albastrel (culoarea lui preferata)
Bloo
Loonie

| cristian_1115 a răspuns:

Buna. Mie actuala sotie pe vremuri cind umblam la curtat imi spunea ingeras acum dupa 13 ani de casnicie ne spunem pe nume.