| Tomy_3330 a întrebat:

Stiu ca orice fata a avut probleme cu baietii.cum am si eu acumhappyMie imi place de un baiat cu doi ani mai mare decat mine.Fratemiu stie si e bun prieten cu el.Acel baiat vroia sa fie cu mine doar pentru... chestia aia.Eu i-am raspuns ca nu, deoarece nu sunt o c^^^a.
De atunci intreaba mereu de mine : cand vin? ce mai fac? etc.Eu sunt plecata in Spania in momentul de fata.La-m avut in lista de Messenger, dar l-am bagat la ignorlaughingFratele meu mi-a spus ca ma place si mi-a spus sa ii dau o sansa.Ar trebuii sa ii dau aceea sansa?
Mai multe persoane mi-au spus ca intreaba de mine si ca e posibil sa ma placa.

Răspuns Câştigător
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa ii dai o sansa chiar daca prima data a vrut sa se culce cu tine. orice baiat e asa.incearca cu orice fata si care pica, bunsmug dar acum daca a vazut ca esti fata cuminte si nu o fufa care pica in patul primului baiat care ii place si'a dat seama probabil ce are de pierduthappy oricine merita a doua sansa, si poate de data asta chiar tine la tine si nu vrea neaparat sa te culci cu el din primahappy si mai ales ca si tie iti place de elhappy risca. si vezi ce iese:*

9 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai daca te prosteste si vreo dar sa va f***ti? sad
asa sunt majoritatea baietilor.trebuie sa fii atenta! succes!

| Aηηy a răspuns:

Daca te place si il placi ar trebui sa ii dai acea sansa doar daca s-a mai schimbat si nu se mai gandeste la chestia aia. Poate te place doar pentru ca vrea ca sa ii treci prin pat ca sa zic asa, nu te lasa moale si cel mai bine ar fi sa nu ii dai sansa. Eu asa as face in locul tau. dar aici intervine si faptul ca va placeti, daca el vrea sa fie neaparat cu tine trebuie sa mai amane chestia pana la 18 +.

| IepurashRocker a răspuns:

Hmmm. happy ai putea sã îi dai o sansã da' sã stai cu garda suswinking adicã sã ai grijã. Dacã încearcã ceva... wave adio frate! Ai avut o sansã si ai irosit-o. happy Dã-i o sansã, da' ai grijã sã nu te prosteascã cumva. :*

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Vezi cum e e decizia ta asculta-ti inimahappy

| 009 a răspuns:

Poate s-a gandit mai bine si si-a dat seama ca greseste... poate s-a indragostit mai sti?laughing

| f a răspuns:

Ar trebui sa'i acorzi o sansa. dar ai grija cu "chestia aia". eu una asa as face

| ioandreii a răspuns:

Daca te iubeste poate sa se bucure ca existi si fara sa fie cu tine, dar nu e iubire e pasiune, pofta care se naste de cate ori vede o fata draguta... in schimb daca avea putina rabdare primea ce vroia si fara sa o zica pe sleau(lipsa lui de experienta; e pustan saracu), sa te sperie si sa creeze aceasta ruptura, iar tie iti place de el tocmai fiindca nu s-a terminat totul, nu v-ati bucurat unul de altu, astfel imaginea si propunerea lui e plina de mister, zi de zi cu ajutorul fantasmelor te gandesti la el. Si cu cat te gandesti si esti departe de el, esti mai robita de imaginea lui ireala din inchipuirea ta.si de aici se naste o slabiciune pe care o vei avea pana in clipa in care vei fi cu el si se va bucura de tine si te va devora ca pe un mar si cand nu vei mai avea nimic nou pentru el isi va aminti de altele si pe tine te va lepada ca pe un cotor de mar.
Lectia e urmatoarea: daca vrei sa saruti o fata; astazi dai doar de inteles ce i-ai putea face si ea se va gandi noapte de noapte cum ar fi daca ar fi si peste trei zile te va saruta ea.
Daca incerci fara sa o lasi sa se gandeasca singura si sa doreasca asta, s-ar putea s-o sperii.

| Tomy_3330 explică:

Multam pentru raspunsuri.In general vorbeste frumos cu mine.Cred ca a vazut ca(,) cu mine nu tine chestia aia cu...laughing si a vazut ca nu sunt ca celelalte.Sunt baietoasa, ma joc fotbal si fac glume, cateodata, de te doare capullaughingMai astept raspunsuri.smugsmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate bune si frumoase, dar nu stiu cum ai sa-l privesti agatand alte fete(doar pentru sex) si sa se ocupe mai mult de ele decat de tine.
Pare tipul de baiat cam neserios, care vede in viata doar distractie. Cunoasteti-va, vorbiti cat mai mult si nu spuneti "nu" niciunui subiect. Fiti cat mai deschisi unul fata de altul!